St. Theobaldusgilde



Gemaakt door:

Laatst bijgewerkt op :

17 januari 2022


Agenda Kruisboog.pdf

Download Agenda.

Datum

Begin

Einde

Onderwerp

Locatie

za 04 09 21

13:00

14:30

5e Dorpen Wip in Overloon

't Gildehhuus

ma 06 09 21

19:30

21:30

1e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

zo 12 09 21

13:00

14:00

Kleine Kring Reserve datum


ma 13 09 21

19:30

21:30

2e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

za 18 09 21

14:00

15:30

1e BKB wedstrijd


ma 20 09 21

19:30

21:30

3e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

za 25 09 21

14:00

15:30

1e BKB wedstrijd in Oploo.

watermolen

zo 26 09 21

10:30

13:00

1e BKB wedstrijd in Oploo

Watermolen

ma 27 09 21

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Overloon met Oploo, St. Anthonis en Heijen

't Gildehuus

ma 04 10 21

19:30

21:30

4e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

ma 11 10 21

19:30

21:30

5e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

di 12 10 21

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Zeeland  met St. Anthonis, Vortum  en Overloon

Zeeland

za 16 10 21

14:00

15:30

2e BKB wedstrijd in Overloon

't Gildehuus

zo 17 10 21

10:30

13:00

2e BKB wedstrijd in Overloon

't Gildehuus

ma 18 10 21

19:30

21:30

6e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

ma 25 10 21

19:30

21:30

7e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

ma 01 11 21

19:30

21:30

8e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

ma 08 11 21

19:30

21:30

9e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

za 13 11 21

14:00

16:30

Open NK Vlak in Heijen

Den Toomp

zo 14 11 21

11:00

14:00

Open NK Vlak in Heijen

Den Toomp

ma 15 11 21

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Groeningen met Overloon en Beers

Groeningen

ma 15 11 21

19:30

21:30

10e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

za 20 11 21

14:00

15:30

3e BKB wedstrijd in Overloon (org. Groeningen)

't Gildehuus

zo 21 11 21

10:30

13:00

3e BKB wedstrijd in Overloon (org. Groeningen)

't Gildehuus

ma 22 11 21

19:30

21:30

11e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

di 23 11 21

20:00

22:00

Kleine kring Vergadering in Blitterswijck

Blitterswijck

ma 29 11 21

19:30

21:30

12e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

ma 06 12 21

19:30

21:30

13e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

di 07 12 21

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Oploo met Cupi'do, Overloon en Heijen

Groeningen

ma 13 12 21

19:30

21:30

14e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

zo 19 12 21

10:30

13:00

Koningen  BKB wedstrijd in Heijen

Den Toomp

ma 20 12 21

19:30

21:30

15e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

ma 27 12 21

19:30

21:30

16e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

ma 03 01 22

19:30

21:30

17e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

ma 10 01 22

19:30

21:30

18e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

ma 10 01 22

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Overloon met Cupi'do, Beers, Zeeland en Overloon

Westerbeek

ma 17 01 22

19:30

21:30

19e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

za 22 01 22

14:00

15:30

4e BKB wedstrijd in Heijen

Den Toomp

zo 23 01 22

10:30

13:00

4e BKB wedstrijd in Heijen

Den Toomp

ma 24 01 22

19:30

21:30

20e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

ma 31 01 22

19:30

21:30

21e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

di 01 02 22

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Oploo met Overloon en Groeningen

Watermolen

ma 07 02 22

19:30

21:30

22e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

za 12 02 22

12:30

20:00

Kruisboog koningschieten  Overloon

't Gildehuus

ma 14 02 22

19:30

21:30

23e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

za 19 02 22

14:00

15:30

5e BKB wedstrijd in Schijndel

De Hopbel

zo 20 02 22

10:30

13:00

5e BKB wedstrijd in Schijndel

De Hopbel

ma 21 02 22

19:30

21:30

24e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

ma 28 02 22

0:00

0:00

Carnaval


ma 07 03 22

19:30

21:30

25e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

ma 07 03 22

19:30

21:30

25e Wintercomp. 21/22

't Gildehuus

ma 14 03 22

19:30

21:30

26e Wintercomp. 21/22 (Laatste)

't Gildehuus

za 19 03 22

14:00

15:30

6e BKB wedstrijd in Vortum mullem

MFA Knillus

zo 20 03 22

10:30

13:00

6e BKB wedstrijd in Vortum Mullem

MFA Knillus

ma 21 03 22

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Overloon met Vortum en Fortuna

't Gildehuus

vr 01 04 22

19:00

21:00

Dorpen Vlak in Vortum Finale

Vortum-Mullem

zo 03 04 22

9:00

14:00

Brabants Kampioenschap BKB in Overloon (Org. St. Anthonis)

't Gildehuus